Wyjątkowy czwartek

MCC

Wczoraj podaliśmy informację o naszym spotkaniu zaplanowanym na czwartek 23 października o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Z uwagi na fakt, że pan starosta ostatecznie nie wyraził zgody na zorganizowanie naszego spotkania w tej sali, zmuszeni byliśmy w ekspresowym tempie poszukać innego lokum… I znaleźliśmy w sali konferencyjnej BOK MCC przy pl. Piłsudskiego. 🙂

Musimy przyznać, że jesteśmy zaskoczeni decyzją pana starosty, tym bardziej, że sala jest wolna, po godzinach pracy Urzędu,  a podobne spotkania (Walne Zgromadzenia Stowarzyszenia) organizowaliśmy w “okrąglaku” wcześniej, bez żadnych przeszkód. Trudno… Za zmianę miejsca przepraszamy i zapraszamy wszystkich do sali konferencyjnej BOK MCC przy pl. Piłsudskiego, 23 października (czwartek), o godz. 18.00.

Poniżej, poprawiony o nową lokalizację tekst, który ukazał się wczoraj:

Czwartki, to zwyczajowo dzień roboczych spotkań Zarządu, członków naszego Stowarzyszenia, sympatyków oraz mieszkańców ziemi bolesławieckiej. Jednak zbliżający się czwartek 23. października o  godz. 18.00 w sali konferencyjnej BOK MCC przy p. Piłsudskiego będzie dla nas wyjątkowy i uroczysty.

W związku z naszym udziałem w zbliżających się wyborach samorządowych zaprezentujemy wszystkich kandydatów na radnych do samorządów ziemi bolesławieckiej oraz naszego kandydata na prezydenta Bolesławca. Podczas konwencji przedstawimy naszą wizję samorządu 2014-2018, program wyborczy oraz porozmawiamy o przyszłości. Zapraszamy zatem zainteresowanych rozmową z kandydatami i całym spotkaniem, które oczywiście jest otwarte dla wszystkich.

Serdecznie zapraszamy!

Pana starostę też 🙂

(fot. bolec.info)