13 września wybory uzupełniające do Rady Miasta Bolesławiec

logo-ziemiaboleslawiecka
W związku z Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego w sprawie przeprowadzenia w dniu 13 września 2015r. wyborów uzupełniających do Rady Miasta Bolesławiec, w okręgu wyborczym nr 10, informujemy, że powołaliśmy Komitet Wyborczy Wyborców Ziemi Bolesławieckiej z zamiarem zgłoszenia naszego kandydata na radnego Rady Miasta Bolesławiec. Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze przyjął dzisiaj nasze zgłoszenie w sprawie utworzenia Komitetu Wyborczego, którego pełnomocnikiem jest Mateusz Mikołajewicz. W tej sprawie Komisarz Wyborczy wydał już stosowne postanowienie.
Wybory uzupełniające odbędą się w okręgu wyborczym nr 10, który obejmuje następujące ulice:  KOSIBY,  MIŁOSZA,  NARUTOWICZA,  KLEEBERGA, KONRADOWSKA,  KRESÓW II RP,  KOPERNIKA,  MURARSKA,  STARZYŃSKIEGO 45-94,  ZIELONA.
Głosowanie, w którym mieszkańcy w/w ulic wybiorą jednego radnego,  zostanie przeprowadzone w lokalu wyborczym mieszczącym się w budynku Gimnazjum Samorządowego nr 2, ul. Bielska 5,
13 września, w godzinach od 7.00 do 21.00
.
Do 4. sierpnia br. zarejestrowane Komitety Wyborcze powinny zgłosić swoich kandydatów na radnego wybieranego w okr. nr 10 i wówczas będziemy mieli przyjemność przedstawić Państwu naszego kandydata.