Jolanta powalczy w Moskwie

jola

Podczas ostatniego spotkania podjęliśmy decyzję o sfinansowaniu lotu Jolanty Anasiewicz na Mistrzostwa Świata w sportach siłowych „World Raw Powerliftng – Word Championship 2016” w Moskwie, w dniach 19-20.11.2016r. To świetna okazja do promocji naszego miasta.
Jolanta Anasiewicz, sportowiec, instruktorka fitness, promotorka zdrowego stylu życia. Zajęcia fitness, które prowadzi w Bolesławcu od ponad 20 lat, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Obecnie prawie setka kobiet systematycznie uczęszcza na zajęcia fitness prowadzone przez tę profesjonalną, wciąż doskonalącą swoje umiejętności i otwartą na nowe sportowe trendy, trenerkę. W grudniu 2015r. została Mistrzynią Europy w wyciskaniu sztangi leżąc. Obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Świata w sportach siłowych „World Raw Powerliftng – Word Championship 2016” w Moskwie, w dniach 19-20.11.2016r. Trzymamy kciuki! Powodzenia! 🙂raw

Materiał video tv Łużyce XII 2015:
“Jolanta Anasiewicz z Bolesławca, zdobyła tytuł Mistrzyni Europy w sportach siłowych, dokładnie w wyciskaniu sztangi leżąc. Drobna blondynka wyciska… 72,5 kilograma! Na co dzień prowadzi zajęcia fitness, które cieszą się bardzo dużą popularnością.”

—————————————————————————————————————————————-

Program tv Łużyce “W świecie pasji” z Jolantą Anasiewicz można obejrzeć TUTAJ

 

Fot. Facebook, Jolanta Anasiewicz Fitness & Inspiration