Maciej Małkowski – nasz kandydat na prezydenta!

Maciej Małkowski

Podczas ostatniego spotkania formalnie podjęliśmy uchwałę w sprawie poparcia kandydatury naszego wiceprezesa Macieja Małkowskiego w wyborach prezydenta Bolesławca. Pan Maciej przyjął naszą propozycję i wyraził zgodę na kandydowanie, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Rozmowy na temat naszego kandydata trwały już od jakiegoś czasu. Pan Małkowski przedstawiał nam swoje założenia programowe, bardzo dokładnie je omawiając. Uznaliśmy, że jego pomysł na Bolesławiec wart jest poparcia, a jego wizja rozwoju Bolesławca pokrywa się z oczekiwaniami Zarządu Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka, jego członków, a przede wszystkim wielu mieszkańców, z którymi rozmawiamy podczas naszych spotkań.

Maciej Małkowski (38 l.) to doświadczony i odpowiedzialny samorządowiec. Żonaty, dwie córki. Z wykształcenia prawnik, jest bezpartyjny. Od blisko 4 lat kieruje Działem Organizacyjno-Prawnym w spółce z o.o. Pełnił funkcję wiceprezydenta miasta w ostatniej kadencji, a obecnie aktywnie i skutecznie wypełnia mandat radnego Powiatu będąc jednocześnie szefem Klubu Radnych Ziemia Bolesławiecka. Jako działacz i wiceprezes naszego Stowarzyszenia dał się poznać jako człowiek sumienny, który bezinteresownie i z troską angażuje się w trudne sprawy związane z niesieniem pomocy potrzebującym. To kandydat, który łączy pokolenia i rozumie potrzeby dojrzałych, ale również młodszych bolesławian. Maciej Małkowski to kandydat, dialogu i porozumienia, który daje gwarancję na rozwój Bolesławca.

Pan Maciej równocześnie otwiera listę kandydatów na radnych z KWW Ziemia Bolesławiecka z okręgu miejskiego do Rady Powiatu Bolesławieckiego.

Więcej o naszym kandydacie, a przede wszystkim o jego założeniach programowych można przeczytać na jego stronie maciejmalkowski.pl Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udzielenia mu poparcia w dniu wyborów 16 listopada 2014r.

Wkrótce przedstawimy naszych pozostałych kandydatów na radnych w wyborach samorządowych. Gorąco namawiamy do wzięcia udziału w głosowaniu, bo od tego zależą losy naszego Bolesławca i ziemi bolesławieckiej na kolejne lata.

Pozdrawiamy

Zarząd Stowarzyszenia
Ziemia Bolesławiecka