MAM MOCNY GŁOS, IDĘ NA WYBORY!

głos

Idź na wybory 16 XI 2014r. i decyduj o losach Bolesławca! To akcja ponad podziałami, a do udziału w niej zachęcamy wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na to, kto będzie rządził w naszym mieście i powiecie przez kolejne 4 lata. Promujmy zatem siłę naszego głosu bez względu na to kogo zdecydujemy się wybrać. Wierzę, że uda się nam namówić do udziału w wyborach tych, którzy wychodzą z założenia, że „jeden głos nic nie zmienia”. Otóż zmienia i to bardzo wiele.

Zasady są proste, kolejni nominowani (bez względu na to kim są, jacy są i jakie mają przekonania) robią modnego selfika trzymając planszę czy kartkę z napisem: „Mam mocny głos, idę na wybory!”, wklejają TUTAJ fotkę i nominują w opisie zdjęcia kolejne 3 osoby, które robią to samo : )
Każdy, kto dołączy do „wydarzenia-akcji” może zaprosić do niej swoich znajomych. Oczywiście nie trzeba czekać na nominację – można zacząć od siebie. Czy akcja w tej luźnej konwencji wypali, to zależy tylko od nas. I na koniec prośba do nominowanych: nie robimy agitacji na kogo głosujemy, nie reklamujemy komitetów wyborczych, tylko promujemy nasze prawo do mocnego głosu. Zasady są równe dla wszystkich.

Pozdrawiamy i odpalamy! : )

POZNAJ SIŁĘ SWOJEGO GŁOSU!