1% i Rocznik Bolesławiecki

rocznik

Mimo, że przygotowania do wyborów trwają pełną parą, to oczywiście nie zapominamy o naszej codziennej pracy. Podczas naszego ostatniego spotkania rozpatrzyliśmy szereg wniosków, a redaktor naczelny Rocznika Bolesławieckiego Edmund Maliński, a zarazem skarbnik naszego Stowarzyszenia zaprezentował kolejną edycję wspieranego przez nas Rocznika Bolesławieckiego.

2. października podjęliśmy następujące uchwały:

– o wyrażeniu zgody na udostępnienie naszego konta bankowego i numeru w KRS dla gromadzenia środków z odpisu 1 % podatku dla Klubu Pływackiego HARPUN Bolesławiec i o współpracy z tym klubem,

– zapłacie faktury w kwocie 450,00 zł tytułem wsparcia dla zorganizowanego “I Bolesławieckiego Marszu dla Życia i Rodziny” przez Bolesławieckie Stowarzyszenie Aktywni.

– zapłata faktury w kwocie 2675,00 zł za aparat do mierzenia gęstości krwi dla chorego bolesławianina oczekującego na przeszczep serca.

Pan Edmund Maliński zaprezentował kolejne wydanie wspieranego przez nas Rocznika Bolesławieckiego, którego promocja odbędzie się o godz. 17.00, 8 października 2014 r. (środa) w Sali Rajców bolesławieckiego Ratusza. Już teraz wszystkich gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, podczas którego będzie można nabyć Rocznik po promocyjnej cenie.

Wszystkim zainteresowanym osobom i instytucjom, które za naszym pośrednictwem gromadzą środki pochodzące z odpisu 1% podatku informujemy, że Urząd Skarbowy w Bolesławcu jeszcze nie przekazał Stowarzyszeniu szczegółowych informacji o wpływach środków z odpisu 1 % podatku za rok 2013. Takiej informacji spodziewamy się wkrótce.