Dziękuję!

Maciej Małkowski

Wybory samorządowe 2014 za nami… Emocje opadły. Z Państwa woli i zaufania uzyskałem mandat radnego Rady Powiatu Bolesławieckiego V kadencji otrzymując najwyższy spośród wszystkich kandydatów wynik (722 głosy) oraz wspaniały, drugi wynik (3932 głosy) w wyborach prezydenta Bolesławca. Bardzo dziękuję – to dla mnie zaszczyt.

II tura wyborów prezydenckich, również dzięki wynikom pozostałych kandydatów, była bardzo blisko. Zabrakło kilku procent. Wysoki wynik jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i jest dowodem na to, że propozycje, które przedstawiłem w trakcie kampanii znalazły w Państwa oczach spore uznanie. Za to Wam dziękuję!

Gratuluję zwycięzcy – panu Prezydentowi Piotrowi Romanowi wierząc, że sprawnie pokieruje miastem przez kolejne 4 lata. Mam nadzieję, że weźmie on pod uwagę zdanie tych Bolesławian, którzy mi zaufali, wszak Bolesławiec to nasz wspólny dom. Odsapnijmy zatem chwilkę i zabierzmy się do pracy.

(Wyniki głosowania: Piotr Roman 52,03%, Maciej Małkowski 30,45%, Piotr Żak 9,56%, Szymon Pogoda 6,68%, Przemysław Moszczyński 1,28%.)

Pozdrawiam

Maciej Stanisław Małkowski