Jesteście wielcy! czyli komu? ile? z 1%

1_proc

Jak co roku o tej porze, podajemy wykaz potrzebujących osób, organizacji, stowarzyszeń – beneficjentów 1% odpisu podatku dochodowego, którzy pozyskali go za pośrednictwem Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.
W roku 2015, z odpisu podatkowego za rok 2014 udało się zgromadzić ogromną kwotę 251.711,01 zł, uzyskaną z 4012 wpłat! To wielki sukces bolesławian i mieszkańców ziemi bolesławieckiej, a dla nas ogromny zaszczyt. Waszego zaufania nie zawiedziemy i zapewniamy, że każda złotówka zostanie wydana zgodnie z przeznaczeniem i wolą darczyńców ponieważ nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat. Wszyscy obdarowani już teraz mogą składać wnioski do Zarządu Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka o refundację kosztów związanych z realizacją potrzeb na jakie zostały Państwu przyznane. Zachęcamy wszystkich do dalszej współpracy. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Ps. Podany wykaz może nie uwzględniać niektórych beneficjentów, ponieważ jest możliwe, że nie mamy pełnych danych. W przypadku zauważonych braków prosimy o kontakt z Edmundem Malińskim nr tel. 513 384 128.

 

010203

Podany wykaz może nie uwzględniać niektórych beneficjentów, ponieważ jest mozliwe, że nie mamy pełnych danych. W przypadku zauwazonych braków prosimy o kontakt z Edmundem Malińskim nr. tel. 513 384 128

 

US/EM/MM