V Hard Core Festival za nami (video)

hcfv

W sobotę, 26. listopada 2016, odbył się kolejny – już V Hard Core Festival – Bolesławiecki Przegląd Kapel Garażowych, którego współorganizatorem było nasze Stowarzyszenie. Całym wydarzeniem kierował nasz kolega radny Łukasz Molak wraz ze swoimi niezawodnymi przyjaciółmi. Wysoki poziom artystyczny Przeglądu, pozytywne oceny uczestników i widzów oraz energetyczny koncert finałowy, pozwalają stwierdzić, że rośnie nam w Bolesławcu poważna rockowa impreza muzyczna, która na stałe wpisuje się w kalendarz imprez kulturalnych naszego miasta.
Dziękujemy portalom bolec.info za relację z Przeglądu i Koncertu – TUTAJ , wboleslawcu.plTUTAJ oraz Telewizji BolesławiecTUTAJ. Niżej, natomiast,  prezentujemy relację z wydarzenia okiem tv Łużyce, a w niej: muzyka, wypowiedzi artystów, jury oraz organizatorów. Do zobaczenia za Rock! 🙂