Kandydaci do Rady Miasta Bolesławiec – Lista nr 15 okręg nr 2

Bolesławiec ulice: Aleja Tysiąclecia, Bolesława Chrobrego, Ciesielska, Ekonomiczna, Fabryczna, K. I. Gałczyńskiego, Bartosza Głowackiego, Hutnicza, Jagiellonów, Jana Pawła II, Kaszubska, Tadeusza Kościuszki, Królowej Jadwigi, Adama Mickiewicza, Modłowa, Ogrodowa, Piastów, Piotra i Pawła, Plac Wolności, Polna, Przemysłowa, Juliusza Słowackiego, Spokojna, Spółdzielcza, Staroszkolna, Strefowa, Melchiora Wańkowicza, Żwirki i Wigury

Pozycja nr 1 – Sara Kołodziej

Bolesławiec jest dla mnie nie tylko miejscem, w którym się urodziłam – widzę go, jako nasz wspólny dom. Doświadczenie zdobyte podczas studiów, pracy zawodowej oraz licznych podróży, pozwoliło mi spojrzeć na nasze miasto z nowej perspektywy i dostrzec jego ogromny potencjał. Wierzę w otwarte drzwi dla wszystkich, bez względu na wiek, wykształcenie czy status społeczny.

Chcę, aby Bolesławiec był bezpieczną przystanią, gdzie młodzi ludzie znajdą szansę na rozwój, a seniorzy będą cieszyć się godną starością, pełną wsparcia społeczności.

Pozycja nr 2 – Andrzej Cichański

Drodzy Państwo! Mam zaszczyt kandydować z listy ziemi Bolesławieckiej na radnego rady miasta Bolesławiec. Kocham swoje miasto i jestem z nim emocjonalnie związany. Potrzeba ochrony środowiska, stworzenie schroniska dla zwierząt to palące się potrzeby tego miasta, o które nie zadbały obecne władze. Dbajmy o naszych braci mniejszych. W dniu 7 kwietnia bądźmy razem dla Nas wszystkich i zagłosujcie na mnie . Andrzej, moja siła w Was i waszych głosach!

Pozycja nr 3 – Magdalena Majewska

Hejka, Cześć. Znacie mnie z dobrej, ludzkiej strony. W zbliżających się wyborach samorządowych chcę być z Wami, być waszym głosem. Transparentność, poczucie odpowiedzialności leży głęboko na moim sercu. W dniu 7 kwietnia postawcie na mnie. Będę waszym postrzeganiem w Radzie Miasta Bolesławiec Magda Majewska, Twój wybór rozsądku i dobra dla miasta.

Pozycja nr 4 – Małgorzata Ciechanowicz

Pozycja nr 5 – Jacek Klecha

Wykształcenie średnie ekonomiczne, 49 lat. Ojciec dwójki dzieci Dominiki i Dawida. Przedsiębiorca – od 22 lat działam w branży handlowej. Dobrze znam problemy i wyzwania małych i średnich przedsiębiorstw.W Radzie Miasta chciałbym się zajmować wsparciem lokalnego biznesu i inicjatyw, które tworzą miejsca pracy. Bliskie mojemu sercu są również sprawy takie jak – rozwój programów społecznych wspierających osoby starsze, niepełnosprawne oraz rodziny z dziećmi. Liczę na Państwa głos!

Pozycja nr 6 – Roman Bodak

Mieszkam w Bolesławcu od 1973 roku. Jestem społecznikiem Polskiego Czerwonego Krzyża na odcinku Honorowego Krwiodawstwa. Wspieram działalność społeczną, jestem emerytowanym wojskowym. Za działalność społeczną wyróżniany wielokrotnie oznaczeniami państwowymi, resortowymi i branżowymi. W kręgu zainteresowań – turystyka, praca społeczna, pomoc dla drugiego człowieka. Klub HDK, który prowadzę od 40 lat, krwiodawcy oddali ponad 40 tysięcy litrów krwi. W Radzie Miasta chciałbym zajmować się sprawami zdrowia społecznego. Ceniony za organizację i wyznaczanie ambitnych celów.